MUZYKA

  • HARPI – NIEZALEŻNIE 2020

   30,00 

   Niezależnie 2020 to kolejny projekt od reprezentanta Sanockiej sceny muzycznej. Po dłuższej przerwie Harpi wjeżdża ze świeżutkimi, 13 kawałkami, jak zawsze przesiąkniętymi emocjami.

  • STREET AUTONOMY MIXTAPE VOL.1

   39,99 

   Grupa bardzo zdolnych artystów pod skrzydłami stale rozwijającej się marki Street Autonomy stworzyła płytę, która idealnie trafia w gusta młodzieży, ale nie tylko.

   Uliczna autonomia od początku podkreśla swoje przywiązanie do gatunku muzyki jakim jest rap, dumnie reprezentuje jego “wyznawców”, a teraz wydaje kolejne dzieło będące efektem ciekawych kolaboracji. W 14-tu utworach wykonawcy przedstawiają swoje poglądy oraz sposób patrzenia na otaczającą rzeczywistość i dotykające nas problemy. Słuchacze doświadczą zarówno mocnego, bagerowego brzmienia, jak i klasycznego, prawdziwego oldschoolowego rapu z przekazem.

   Ta płyta jest ostatecznym potwierdzeniem kunsztu ulicznych twórców i kolejnym krokiem we współpracy pomiędzy streetwearową marką, a światem muzyki.

  • MAŁACH – PROVERBIUM

   37,00 

   “Proverbium” to kontynuacja ulicznego i szczerego stylu z jakim kojarzony jest Małach.
   Na płycie znajdziemy sporo eksperymentów muzycznych oraz dużo emocji lirycznych, co sprawia, że materiał utrzymany jest w poważnym klimacie, który od początku towarzyszy podejściu artysty do samej idei jaką jest hip-hop.

  • KĘKĘ – NOWE RZECZY

   35,00 

   “Nowe Rzeczy” to drugi solowy album radomskiego rapera KęKę. Po sukcesie debiutanciego krążka “Takie Rzeczy” (status złotej płyty) i ponad dwunastu miesiącach w trasie, KęKę wraca, aby mówić o tym, co na sercu leży.

  • KĘKĘ – TRZECIE RZECZY

   35,00 

   “Trzecie rzeczy” to solowy album radomskiego rapera KęKę. Po uzyskaniu złotej płyty za debiutancki krążek “Takie rzeczy” i platynowego wyróżnienia za “Nowe rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl “Rzeczy” i zapowiada, że będzie to ostatni album z tej serii oraz (wg słów artysty) najbardziej przemyślany i dopracowany z jego projektów.

  • KĘKĘ – TAKIE RZECZY

   35,00 

   “Takie rzeczy” to debiutancki album radomskiego rapera KęKę. Wyprodukowany m.in. przez takich asów hiphopu, jak: Czarny HIFI, 2sty, Urban czy znany z albumu Solara i Białasa Lanek.

  • PROSTO – MIXTAPE CZTERY

   32,00 

   Prosto Mixtape Cztery – to wzmocniona dawka najlepszego rapu z Prosto. Prawie wszyscy raperzy z wytwórni, związani z nią producenci i nieliczni, lecz bardzo mocni goście, powiązani w całość dzięki współpracy czterech DJ-ów – to wybuchowa mieszanka potencjałów.

  • KACZOR, MOST NA RZECE ODKUPIENIA

   34,00 

   Drugi solowy album Kaczora

  • PŁYTA KACZOR BRS POPALONE STYKI 2017

   35,00 

   Materiał został nagrany u Dudka w P56 Label, a gościnnie zwrotki dograli tacy goście jak : Kłyza Miejski Sort, Kiszło Boruta, Pomidor Firma, Wuem Enceha, Bosski Firma, Siwupe. Ten kozacki materiał w swoje bity wzbogacili WOWO Ciemna Strefa, Czaha Konflikt i FeRu.

  • PŁYTA CD MAJOR SPZ – NIELEGAL II + WLEPKI

   35,00 

   MAJOR SPZ – NIELEGAL II + WLEPKI SA

   DOSTĘPNY TYLKO NA WWW.STREETAUTONOMY.COM

  • ROGAL DDL X FAZI “TO KONIEC”

   35,00 

   “To koniec” jest to album dwóch bezkompromisowych Artystów, jakimi są Rogal DDL i Fazi.

   Krążek ukazuje się nakładem Kamikaze Label, który należy do firmy Kamikaze Produkcja.

   Raperzy mają już na swoim koncie wiele produkcji i są nieodłącznym elementem polskiej sceny rapowej od dawna.

   Kilkukrotnie łączyli swoje siły w pojedynczych produkcjach, ale dopiero teraz możemy usłyszeć ich na wspólnym albumie.

   Ten krążek to mocne uliczne brzmienie, z którego dobrze znamy obu raperów.

   Jest to pierwsza produkcja, na której jako producent udzielił się DDL ze swoimi bitami w sobie znanej stylistyce.

  • KAZIOR SPZ – HERMES

   35,00 

   Pierwsza w dorobku płyta Kaziora, reprezentanta szczecińskiego składu Specnaz. Po wielu gościnnych zwrotkach, m.in w utworze “NaNaNa” Majora SPZ, przyszedł czas na wypuszczenie swojego solo.

   Wśród zaproszonych gości znajdują się wspomniany już Major SPZ oraz TPS ZDR, Dudek P56 a także Kaczor BRS

  • BONUS RPK – LOSU KOWAL

   40,00 

   “Losu Kowal” to najnowszy krążek Bonusa RPK, który wcześniej znany był z podziemnych produkcji. Album po raz pierwszy w dyskografii warszawskiego rapera będzie dystrybuowany do wszystkich sklepów muzycznych na terenie całego kraju, a więc można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju debiut.

   Bonus RPK to raper mający ogromny wpływ na uliczny nurt polskiego rapu. Gdy zadebiutował po raz pierwszy na YouTube, kilka lat temu z nagraniami zespołu “Razem Ponad Kilo”, na scenie zawrzało. Cały kraj zaczął mówić o nowej jakości i charyzmie podziemnego składu.

   Ostatnie życiowe perypetie nie były łaskawe dla Bonusa RPK. Wkrótce po narodzinach syna, raper został zatrzymany i osadzony w Areszcie Śledczym na rok czasu, co przerwało wydanie niemalże już ukończonej płyty “Losu Kowal”. W grudniu 2015 roku Bonus RPK wrócił na wolność i zaczął pracę nad finalizacją materiału solowego.

  • FAZI – TABULA RASA

   30,00 

   Tabula Rasa.

   Długo grający album wszystkim dobrze znanego Faziego.

   17 numerów

   Długość: 66 min.

    

  • TPS & DECK “CISZA PRZED BURZĄ”

   39,00 

   “Cisza przed burzą” to trzecia solowa płyta TPS-a, jednego z obecnie najpopularniejszych raperów ulicznego nurtu hip-hopu. Album radomskiego artysty ukaże się pod koniec października nakładem TIW Music / Step Dystrybucja.Gościnnie na płycie usłyszymy Murzyna (ZDR / Syndykat), Boro, Wieszaka, Dobo ZDR, Dudek P56, INKG oraz WNP

  • ZIP SKŁAD: CHLEB POWSZEDNI (CD)

   30,00 

   Zip Skład to legenda polskiej sceny i macierzysta ekipa Sokoła, Jędkera, Fu, Pono, Korasa, Felipe, Jaźwy, Ward i Mierona. Z ZIP Składu wywodzą się takie projekty jak: WWO, Zipera, Fundacja #1 oraz TPWC (znany również jako Sokół feat. Pono). Ich jedyny album nagrany w pełnym składzie to “Chleb powszedni”, zawierający tak pamiętne numery jak “Ziping”, “Śródmieście Południowe” czy “Zawodostwo”.

   Album został zremasterowany przez DJ-a 600V w 2010 roku, kiedy też ukazała się jego reedycja z dodatkowym kawałkiem “Po drodze” i nową okładką, w której zostały wykorzystane zdjęcia ZIP Składu z lat 90-tych oraz oryginalne podziękowania i pozdrowienia z pierwszego wydania “Chleba powszedniego”.

  • DIXON37: LOT NA CAŁE ŻYCIE (REEDYCJA 2016)

   35,00 

   “Lot na całe życie 2018” to kolejne już wznowienie kultowej płyty warszawskiej grupy Dixon37. Debiutancki album mokotowsko-ursynowskiej ekipy to wspólny projekt piątki raperów: Safula, Kafara, Michrusa, Kulfona i Resta.

   Gościnnie na płycie pojawiają się między innymi: Wilku, Bilon, Żary (HEMP GRU/JLB), Włodi (MOLESTA/EWENEMENT), Pjus (2cztery7), Dżambodżet, Miodu (JAMAL), Wigor (MORWA), Siuwaks, Iwan (TZWM), Pono (ZIP/ZIPERA) oraz DJe: Grubaz, Technik (Gruba Technika), Dobry Chłopak. Nagrania zrealizowano w eReM Studio (Reakcja Muzyczna), a nadzorował je Stanisław “Staszy” Koźlik.

  • TPS & DACK CIEMNOŚĆ

   33,00 

   TPS i Dack przedstawiają drugi, wspólny album zatytułowany “Ciemność”, który jest kontynuacją płyty “Cisza przed burzą”.

   Na płycie gościnnie usłyszymy śmietankę spośród ulicznych raperów. Swoje zwrotki położyli m.in. ZdR, Nizioł, Kaczy Proceder, Profus, Rest i Kafar Dixon37, Jav Zavari, Akin, Małach & Rufuz czy Dudek P56.

  • PŁYTA CD STREET AUTONOMY X ONYX

   35,00 

   Marka odzieżowa Street Autonomy i Kamikaze Label prezentują przełomowe wydawnictwo, które zapiszę się w kartach Historii Światowego rapu.

   Street Autonomy Clothing Brand and Kamikaze Label presents a video clip which will make a history of worldwide rap.

   Na płycie udziela się  ponad 40 czołowych artystów z Polski oraz z zagranicy, a honorowym gościem jest Legendarna Nowojorska ekipa  ONYX.

   Po premierze, płyta będzie dostępna w dobrych sklepach oraz  w sieci EMPIK w całej Polsce.

   GWARANTUJEMY ŻE TO WYDAWNICTWO ODBIJĘ SIĘ SZEROKIM ECHEM NA WIELKĄ SKALE.

  • OLOSOLO – POZA KONTROLO

   30,00 

   OloSolo – Poza KontrOlo

   Album z podpisem Artysty + pakiet wlepek.

  • BELMONDO, GSP – UHQQOW

   40,00 

   Płyta „Uhqqow” to drugi już album Perpetuum mobile. Belmondo powrócił w wielkim stylu i w nowym towarzystwie.

   Na krążku obok filantropa i sarmaty Młodego G usłyszycie Mahatme_Gun-Diego, ojca idei czynnego oporu oraz ich ziomali: Bajorsona, DwaCe, YoMenika, Diho i Plejera. Za produkcję albumu odpowiadają m.in. Supreme, Jacon, TheBitCoins oraz Michał Graczyk.

   „Uhqqow” to płyta, w której pogarda dla Babilonu miesza się z solidną dawką ciężkiego osiedlowego humoru.

  • BEZIMIENNI – 5

   40,00 

   “5” to kolejny album ulicznego składu – Bezimienni. Ostry i Ryjek tworzą mocną ekipę, która od 2004 roku szybko trafiła na polskie podwórka.

  • DUDEK P56 – MIXTAPE P56 LABEL 1

   40,00 

   Nadszedł czas na długo wyczekiwany pierwszy „Mixtape P56 Label” firmowany przez Dudka P56. Pierwsze utwory na mixtape zostały zarejestrowane już w 2016 roku, a więc pracę nad materiałem trwały parę lat.

   Wokale zostały zarejestrowane w Laboratory Studio przez DDK P56 oraz dwóch reprezentantów P56 Label z wieloletnim stażem, INKG oraz Czahę. Gościnnie na mixtape udzielili się dobrzy ludzie z polskiej rap sceny.

  • SARIUS – WSZYSTKO CO ZŁE

   40,00 

   Po sukcesie albumu “Antihype”, który ukazał się w 2017 roku, Sarius musiał się zmierzyć z kolejnymi problemami. Jak sam przyznaje: “Cieszę się, że to tak wybuchło, ale trochę się po tym wszystkim pogubiłem”. Efektem tego zagubienia jest album “Wszystko co złe” – “Musiałem zebrać się w studiu i wyrzucić z siebie pewne rzeczy. Metaforycznie rzecz ujmując stałem się w 100% swoją muzyką. W tym momencie zabiłem poprzedniego siebie i zostawiłem na tej płycie wszystko co złe” – dodaje artysta.

  • GEDZ – 247365

   40,00 

   “247365” to czwarty solowy album Gedz’a, wydany nakładem B.O.R. Records. Tym razem Gedz zaangażował się również w produkcję albumu. Zaprosił do kolektywnej współpracy beatmakerów takich jak LOAA, Robert Dziedowicz, Deemz, Enzu, 2K, Julas, SHDOW, Wifi Boys i Pham. Jest to dość nietypowy zabieg na rodzimej scenie. Sądząc po wysokim poziomie projektu instrumentalnego Gedza pt. Limitless808, będzie to bardzo mocna strona tego wydawnictwa.

   Gedz płynnie i ze smakiem, porusza się po szerokim spektrum klimatów i brzmień. Dbałość o detale, feeling i artystyczny poziom cechują markę, którą wyrobił sobie na przestrzeni lat. Album składać się będzie z 12 utworów. Wydanie w formie książki spaja projekt w ciekawą, konceptualną całość.

  • SŁOŃ – MUTYLATOR

   45,00 

   Rok po wydaniu ostatniej części trylogii “Czarne słońce” WSRH, Słoń powraca z nowym albumem solowym!

   Na albumie „Mutylator” znajdzie się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie usłyszycie takich artystów jak Opał, Szpaku, zespół Polska Wersja. Z kolei z zagranicznych gości pojawili się King Gordy, G-Mo Skee czy Řeznik. Za bity odpowiadają między innymi Gibbs, Young Veterans czy The Returners.

  • SZPAKU – ATYPOWY

   45,00 

   “Atypowy” to drugi fizyczny krążek młodego reprezentanta BOR Records.
   Wcześniejszy materiał Szpaka, “BORuto” EP, został wyprzedany w ciągu jednej godziny.

   Nowe wydawnictwo to 11 premierowych numerów, które przesiąknięte są życiową treścią, energią oraz bezkompromisowymi wersami.

   Za produkcję krążka odpowiedzialni są m.in. Kubi Producent, Michał Graczyk, Deemz oraz D3W.

  • BONUS RPK – TECHNIK PASJONAT

   35,00 

   Bonus RPK wraca z piątym studyjnym albumem “Technik Pasjonat”.

   Tytuł płyty nie jest przypadkowy, artysta chce pokazać fanom, że pomimo wielu lat tworzenia określonego rodzaju muzyki można cały czas się rozwijać i iść do przodu. Nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcorowy sposób składania rymów, ciekawi goście to wszystko sprawia, że “Technik Pasjonat” to album, który zdecydowanie odróżnia się od wcześniejszych materiałów rapera.

   Za produkcję płyty w znacznej mierze odpowiada niezawodny – Wowo, którego wspierają m.in. Chris Carson. Gościnnie na płycie usłyszymy m.in. Sokoła, Quebonafide, Białasa, Borixona, Gedza, Pezeta, Reto,, Sariusa, Kizo,Szpaka, Jurasa.

  • MAŁACH / RUFUZ – PROJEKT INDEPENDENT

   39,00 

   “Projekt Independent” to najnowszy album jednego z najbardziej rozpoznawalnych duetów na polskiej rapowej scenie – Małacha i Rufuza.

   Nowy krążek jest ich najdojrzalszym materiałem. Na płycie nie zabraknie charakterystycznego ulicznego sznytu, który jest ich znakiem rozpoznawczym wypracowanym na trzech wcześniejszych albumach.

   Na płycie gościnnie swoje zwrotki zostawili: KęKę, Ero JWP, Bilon HG, Bonus RPK oraz Polska Wersja. Za produkcję muzyczną większości materiału odpowiedzialny jest Małach, swoją cegiełkę dołożył również znany z wcześniejszych projektów Flame.

  • STEEL BANGING (KRISO & GACA) – DWIE STRONY ŚWIATA 2CD

   30,00 

   “Dwie Strony Świata” to dowód na to, że uliczny rap ma się bardzo dobrze. Kriso i Gaca to duet producencki, który wyprodukował zbiór hip-hopowych hymnów, które nawiązują do klasyków gatunku, z powodzeniem mieszając ze sobą stare i nowe brzmienie.

  • KAZ BAŁAGANE – POLSKA GOTÓWKOWA

   45,00 

   Na albumie znajdziemy chwytliwe nowoczesne kompozycje jak i również amerykańskie soulowe sample z dysku Kaza Bałagane. Raper postawił na tematy, na których się zna :szybkie życie, narkotyki, złe żniwa zebrane po fatalnych życiowych wyborach okraszone cynizmem, a także po raz kolejny zabrał stanowisko w sprawie formy polskiego rapu.

  • KACPER HTA – UNDERDOG

   35,00 

   Ghetto Music przedstawia 8 solowy album Kacpra HTA – “Underdog”, inaczej mówiąc czarny koń jest synonimem konsekwencji i nieustannej walki o marzenia. Mimo częstej nieprzychylności losu i licznych sinusoid artysta stara się skupic na jednym – muzyce.

  • RETO – K R U K

   45,00 

   Debiutancki krążek ReTo, pierwsze legalne wydawnictwo wieńczące wyjątkowo udany rok i wejście reprezentanta Piastowa w mainstream.

  • KACPER HTA – ILUZJA

   40,00 

   Ghetto Music przedstawia najnowszy album KACPRA – “ILUZJA” powstały w duecie z dobrze znanym producentem GIBBSem.

   Na krążku od strony muzycznej mamy dosyć zróżnicowany klimat, który nie pozwala nam na jednoznaczne określenie stylu jednak komponuje się z warstwą lyriczną na tyle by z zamierzanej EPki powstało LP.

  • OPUS DEI – KOBIK

   31,00 

   “Opus Dei” to trzecie oficjalne wydawnictwo Kobika – krakowskiego reprezentanta B.O.R. Records. Na krążku znajduje się trzynaście starannie wyselekcjonowanych, premierowych utworów, wyprodukowanych zarówno przez doświadczonych beatmakerów, jak i reprezentantów młodego pokolenia. Za brzmienie całości materiału odpowiedzialny jest Julas.

  • DWA ŚWIATY VOL.1 – DUDEK P56

   40,00 

   “Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię.

  • GHETTOBLASTER – AERO

   32,00 

   Pochodzący z Gdańska raper zabiera nas w podróż po tętniących klimatem nadmorskich osiedlach.

   Za muzykę na albumie odpowiada szereg producentów oraz raperzy, którzy ze smakiem uzupełniają klimat całości płyty. Na albumie nie znajdziecie wesołych melodyjek rodem z jingli reklamowych, wręcz przeciwnie sporo 808 i przekrój treści od sentymentalnych po skrajnie osiedlowe.

  • TRZECIA CZĘŚĆ – ZDR

   40,00 

   Długo oczekiwany album ZdR “Trzecia część” to materiał zachowany w typowo ulicznym klimacie, do czego już zdążyli nas przyzwyczaić reprezentanci Radomia.

   Na krążku znajduje się 15 tracków wyprodukowanych przez m.in. Tytuz’a czy Flame’a. ZdR czyli Dobo, Murzyn, Wieszak i TPS w swoich wersach oddają obraz życia jak nikt inny. Jest to rap bezkompromisowy i czasem brutalny, ale przede wszystkim szczery.

   Na płycie usłyszymy gości zza oceanu takich jak Prodigy, a także raperów z naszej rodzimej sceny są to m.in. Dudek P56, Nizioł, Rest czy Dack. Krążek to obowiązkowa pozycja dla fanów ulicznego hip-hopu, którzy cenią sobie prawdziwość w tekstach.

  • SOMA 0,5MG – TACONAFIDE

   40,00 

   Po dziś dzień zaledwie kilka muzycznych kolaboracji zapisało się na kartach historii polskiej muzyki dużymi literami. Nie jest tajemnicą, że zderzenie dwóch różnych umysłów, perspektyw i wrażliwości artystycznej potrafi zaowocować produkcjami, które z czasem zostają uznane zasłużonym mianem klasyków. Może być także przysłowiowym strzałem w kolano. Z tym wyzwaniem postanowiło się zmierzyć dwóch najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia.