MUZYKA

  • BIAŁAS – REHAB

   50,00 

   REHAB to Białas, jakiego jeszcze nie było. Warszawski raper, znany głównie z mocnej braggi i częstych personalnych zaczepek w stronę kolegów z branży, debiutuje materiałem dojrzałym rozliczając się ze sobą i swoim dotychczasowym lekkomyślnym i melanżowym trybem życia. Solowy debiut Białasa, to przede wszystkim dużo gorzkich przemyśleń dorosłego człowieka.

  • ZDR – TRZECIA CZĘŚĆ

   40,00 

   Długo oczekiwany album ZdR “Trzecia część” to materiał zachowany w typowo ulicznym klimacie, do czego już zdążyli nas przyzwyczaić reprezentanci Radomia.

   Na krążku znajduje się 15 tracków wyprodukowanych przez m.in. Tytuz’a czy Flame’a. ZdR czyli Dobo, Murzyn, Wieszak i TPS w swoich wersach oddają obraz życia jak nikt inny. Jest to rap bezkompromisowy i czasem brutalny, ale przede wszystkim szczery.

   Na płycie usłyszymy gości zza oceanu takich jak Prodigy, a także raperów z naszej rodzimej sceny są to m.in. Dudek P56, Nizioł, Rest czy Dack. Krążek to obowiązkowa pozycja dla fanów ulicznego hip-hopu, którzy cenią sobie prawdziwość w tekstach.

  • TPS & DACK – CIEMNOŚĆ

   33,00 

   TPS i Dack przedstawiają drugi, wspólny album zatytułowany “Ciemność”, który jest kontynuacją płyty “Cisza przed burzą”. Na płycie gościnnie usłyszymy śmietankę spośród ulicznych raperów. Swoje zwrotki położyli m.in. ZdR, Nizioł, Kaczy Proceder, Profus, Rest i Kafar Dixon37, Jav Zavari, Akin, Małach & Rufuz czy Dudek P56.

  • TPS & DECK – CISZA PRZED BURZĄ

   32,00 

   “Cisza przed burzą” to trzecia solowa płyta TPS-a, jednego z obecnie najpopularniejszych raperów ulicznego nurtu hip-hopu. Album radomskiego artysty ukaże się pod koniec października nakładem TIW Music / Step Dystrybucja.Gościnnie na płycie usłyszymy Murzyna (ZDR / Syndykat), Boro, Wieszaka, Dobo ZDR, Dudek P56, INKG oraz WNP

  • SYNDYKAT – SYNDYKATOR

   30,00 

   Syndykat to zespół, w którego skład wchodzą Nizioł, Parol i Murzyn. Wykonawcy znający się nie od dziś i współpracujący już wielokrotnie przy wspólnych projektach postanowili połączyć siły i podarować słuchaczom mocny uliczny materiał.

   Album “Syndykator” to prawdziwy hardcore rap w przekazie. Gospodarze snują realne opowieści, często traktujące o niesprawiedliwości i niebezpieczeństwach, które niesie ze sobą ulica. Mocny język, barwne opisy i zapadające w pamięci refreny tworzą spójny projekt. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto ceni sobie szczerość w rapie.

   Gościnnie na albumie pojawili się głównie reprezentanci ulicznego rapu. Na krążku usłyszymy gościnnie Kaczego, TPS, Dobo ZDR, Profusa PPZ, Żabola, Egona, Popka, Raptusa oraz irańskiego wokalistę Jav Zavari, który udzielił się w jednym z refrenów.

  • SŁOŃ – BRAIN DEAD FAMILIA

   37,00 

   Płyta “BDF” to kontynuacja dotychczasowych poczynań Słonia na polskiej scenie Rap. Na albumie usłyszymy dawkę lirycznych anomalii, położonych na produkcjach krajowych producentów. Krążek składa się z 14 premierowych tracków. Kolejny album przepełniony chorą ilością grozy

  • TACONAFIDE – SOMA 0,5MG

   40,00 

   Po dziś dzień zaledwie kilka muzycznych kolaboracji zapisało się na kartach historii polskiej muzyki dużymi literami. Nie jest tajemnicą, że zderzenie dwóch różnych umysłów, perspektyw i wrażliwości artystycznej potrafi zaowocować produkcjami, które z czasem zostają uznane zasłużonym mianem klasyków. Może być także przysłowiowym strzałem w kolano. Z tym wyzwaniem postanowiło się zmierzyć dwóch najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia.

  • PRO8L3M – FIGHT CLUB

   45,00 
   “Fight Club” to przełomowe dla zespołu PRO8L3M wydawnictwo, na którym duet całkowicie zmienia dotychczasową formułę konsekwentnej, samowystarczalnej produkcji muzycznej Steeza i solowego rapu Oskara. Liczba gości, których usłyszymy na albumie “Fight Club” jest imponująca. Na tym albumie nie ma zasad. “Fight Club” to mieszanka wybuchowa. Zbieżność tytułów z kultowym filmem Davida Finchera i książką Chucka Palahniuka jest nieprzypadkowa.
  • INTRUZ – ARMOR

   40,00 
   Trzecia, a druga legalna płyta Intruza “ARMOR”, która wydana jest nakładem Step Records. Nazwa tego wydawnictwa odnosi się bezpośrednio do tego, co opolski artysta chciał w niej przekazać . Ma ona być swoistym pancerzem dla osób, które zmagają się z codziennymi, większymi czy też mniejszymi, problemami.
  • MAJOR SPZ – KLEPSYDRA

   35,00 
   Na Albumie znajduje się 10 premierowych numerów
   Bity wyprodukowali między innymi Worek, Ślimak, Newlight$, Leśny, Foxs, moody scrag, Matheo, Kubi Producent, Sergiusz.
  • EPIS DYM KNF – ATLAS

   35,00 

   “Atlas”, czyli drugi solowy album reprezentanta bytomskiego składu DYM KNF – EPISA, zabiera nas w podróż po autentycznych przeżyciach samego autora płyty. Przekaz EPISA zbudowany jest w 101 procentach na jego życiowym doświadczeniu, sytuacjach i towarzyszących mu emocjach. Krążek nawiązuje do wspomnień, dawnych wydarzeń, jego rodzinnej sytuacji oraz czasów teraźniejszych.

  • DEDIS – UNIWERSALNY ŻOŁNIERZ

   40,00 
   Album “Uniwersalny żołnierz”, czyli trzecia solowa płyta Dedisa. Na albumie usłyszeć można Dedisa w klasycznej, mocno hip-hopowej konwencji, ale także w utworach nieco luźniejszych. To też jeden z powodów, dla których płyta nazwana została “Uniwersalny żołnierz” – Dawid odnajduje się na podkładach różnego rodzaju, a choć ma swój styl, to nie boi wprowadzać się nowych rozwiązań. Na albumie gościnnie pojawili się m.in. Hemp Gru, Miszel, Kizo
  • CHADA – RECYDYWISTA

   35,00 

   Po niemalże 3-letniej przerwie Chady od muzyki spowodowanej przymusową odsiadką, jeden z głównych głosów ulicznego rapu powraca z nowym materiałem zatytułowanym “Recydywista”. Za całość muzyki odpowiada RX, producent, który wyprodukował platynowy album “Efekt Porozumienia”.

   “Recydywista” to zapis ciężkich przemyśleń rapera na temat swojego dotychczasowego życia czy polskiego wymiaru sprawiedliwości. To sposób na pozostawienie przeszłości za sobą i zarazem przestroga dla wszystkich osób chcących podążać wyboistą drogą Chady. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej osobistych krążków rapera.

  • CHADA – EFEKT POROZUMIENIA

   35,00 

   “Efekt Porozumienia” to wyjątkowy album Chady, który w przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa warszawskiego rapera, pełny jest gościnnych zwrotek zaproszonych artystów.

  • CHADA – SYN BOGDANA

   35,00 

   Utrudniony dostęp do studia nie zaważył na poziomie materiału, jaki został zarejestrowany na album “Syn Bogdana”, a wręcz przyczynił się do większej samodyscypliny, zaangażowania i dążenia do perfekcji ze strony rapera. Muzycznie “Syn Bogdana” do krok w przód, za który odpowiadają tacy producenci jak Bob Air, The Returners, No Name Full Of Fame, Pacior aka LA Wasted, Donatan, PCN oraz Rockets Beats. Charakterystyczne pianino znane z “Procederu” zostało zastąpione ciężką, rockową gitarą.

   Na płycie “Syn Bogdana” goście pojawiają się jedynie w trzech utworach. Są to tacy MC jak Ten Typ Mes, Pih, ZBUKU, Diox, Paluch, Zeusoraz Bezczel.

   Tekstowo album to “stary, dobry Chada”, który wciąga słuchacza w brudne, szare blokowiska utrzymując niezwykłą wiarygodnośc opowiadanych, często autobiograficznych, przeżyć. “Syn Bogdana” to prosty i przejrzysty przekaz z grupy ryzyka, a zarazem rozrachunek Chady z samym sobą.

  • CHADA – PROCEDER PLUS

   35,00 

   Reedycja kultowej już płyty warszawskiego rapera Chady trafia ponownie na rynek, tym razem z nową okładką, udoskonaloną szatą graficzną i dwoma niepublikowanymi wcześniej utworami.

  • AVI X LOUIS VILLAIN – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH

   45,00 
   Trzeci album Avi x Louis Villain to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności.
  • WOJTAS – 23

   19,99 

   Muzycznie płyta utrzymana jest w klimatach charakterystycznych dla artysty. Album brzmi jak rodem wyjęty ze “złotej ery” hip-hopu (wczesne lata 90′).

  • RETO – MOONLIGHT (REEDYCJA)

   29,99 

   Reedycja podziemnego nielegala Reta

  • PARZEL – ODDECH ZA ODDECHEM

   24,99 

   Nowy materiał jest bardzo różnorodny, zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym. Nie zabraknie storytellingów (“Ona jest zakręcona”), które są niemal znakiem firmowym Parzela, opisów realiów, jakie panuja w warszawskich blokowiskach (“Oddech za oddech”), czy numerów o melanżu (“After mam ten stan).

  • MAŁACH/RUFUZ – AMBARAS

   34,99 

   „Ambara$” to trzeci album duetu Małach/Rufuz (drugi w Prosto Label). Po sukcesie ozłoconego niedawno „Oryginału” przychodzi czas na kolejny raport z warszawskich osiedli.

   „Ambara$” to krążek opowiadający o życiu w miejskiej dżungli i bałaganie – amabarasie, który towarzyszy nam na co dzień – mówią jego twórcy.

   Na albumie znajdziecie 19 nowych utworów w tym dwa znane już i bardzo popularne single: „Korytarz” oraz „Agresja miejska„.

   Za warstwę muzyczną odpowiada Małach, który wyprodukował 16 kawałków, dwie swoje produkcje dołożył Sir Mich, a jeden numer przygotował Flame.

   Gościnnie na albumie usłyszymy: Bonusa RPK, Jano z Polskiej Wersji, HDS-a, TPS-a oraz francuskiego rapera Sacrifice. Za skrecze i cuty odpowiada związany z grupą niezawodny DJ Grubaz.

  • REST DIXON 37 X DUDEK P56 – JA TO HIP HOP

   29,99 

   Wspólny projekt dwóch warszawskich raperów przez długi czas był utrzymywany w tajemnicy. Muzycy skupili się nad pracą w studio nad materiałem i odcięli się od świata zewnętrznego. Efektem ich kilkumiesięcznej pracy jest spójny album pt. “Ja To Hip Hop”.

  • SOKÓŁ – WOJTEK SOKÓŁ

   39,99 

   “Wojtek Sokół” to pierwszy w pełni solowy album Sokoła.

   Na płycie usłyszymy trzynaście całkowicie premierowych utworów oraz gości stanowiących pierwszą ligę i przekrój współczesnej muzyki rozrywkowej.

   Taco Hemingway, PRO8L3M i Hewra – to goście płyty reprezentujący hip-hopową część sceny

  • STREET AUTONOMY & DARK STUDIO – ASYMETRIA (SOUNDTRACK)

   39,99 

   Street Autonomy oraz Dark Studio prezentują soundtrack do jednej z najgłośniejszych premier kinowych tego roku, czyli „Asymetrii” w reżyserii Konrada Niewolskiego. Na albumie udzieliła się ścisła czołówka polskiego rapu, m.in. Sarius, Kabe, Kacper HTA i Gibbs. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest „Lelele” w wykonaniu Księcia Kapoty i Aviego – niesamowity, utrzymany w filmowej stylistyce klip możecie zobaczyć na Youtube.

   Bezkompromisowe, nierzadko brutalne opisy rzeczywistości położone na soczystych, pełnokrwistych bitach – „Asymetria” to bardzo mocne uderzenie dla ludzi o mocnych nerwach. Tu nie ma miejsca na kalkulację i humorystyczne wersy – to ciężkie działa wytoczone przez topowych artystów polskiej sceny rapowej.

  • REST DIXON37 – WNM3

   39,99 
   Ostatnia część trylogii, po sukcesach dwóch poprzednich solowych materiałów nie pozostało nic innego jak podtrzymać tą passę. To najlepsza część na której naprawdę znajdziecie wszystko od klasycznych numerów po trapowe bengery. Na albumie zagościła czołówka polskiej sceny. Dużo osobistych treści oraz mocnych numerów które zagoszczą na waszych głośnikach.
  • MAJOR SPZ – NIEL3GAL

   34,99 
   Nielegal to krążek, który uruchomił iskrę w karierze Majora SPZ. Iskrę, która przeobraziła się w prawdziwy ogień. Po kilku legalach nadszedł czas na trzecią część tego kultowego wydawnictwa – Niel3gal
  • WIŚNIA BAKAJOKO – CISZA NA PLANIE

   39,99 
   Płyta utrzymana niezmiennie w hip-hopwoym klimacie przesiąkniętym życiem ulicy. Wiśnia po raz kolejny stanął na wysokości zadania i zaserwuje nam porcje nietuzinkowych rymów które na pewno przypadną do gustu odbiorcom ulicznego rapu.
  • TPS/ZIOMUŚ – WANDALE

   39,99 
   Najnowszy album spod szyldu TiW Music to płyta / kolaboracja od TPS’a i utalentowanego młodego rapera z Bydgoszczy Ziomusia
  • SŁOŃ – REDRUM

   39,99 
   Najnowszy materiał poznańskiego rapera, który powstawał pod roboczym tytułem “Czerwony Rum” został zrealizowany we współpracy z jednym producentem. Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson. W powstanie albumu zaangażowani byli Brainfreezer (udźwiękowienie, skity, realizacja wokali) oraz Kamil “Rasta” Baszak ze studia RAStool (realizacja wokali).
   Masteringiem zajął się Bartosz Napieralski (StudioC2/San Antonio Records) z którym Słoń wielokrotnie współpracował w przeszłości.
  • RUFUZ – DESIGN

   39,99 
   To pierwszy solowy legal Rufuza, który zaznaczył się w historii polskiego rapu pięcioma świetnymi albumami nagranymi razem z Małachem. Album Rufuza “Design” stanowi swoiste zamknięte starych spraw, a zarazem początek nowej, lepszej i dojrzalszej drogi artysty.
  • PRO8L3M – ART BRUT

   42,99 
   “Art Brut 2″ jest kontynuacją kultowego, wydanego przez PRO8L3M nieoficjalnie mixtape’u “Art Brut”. Pomimo swojego undergroundowego charakteru, krążek zdobył olbrzymi rozgłos i odbił się szerokim echem. Na albumie “Art Brut 2″ oprócz rzeczy lżejszych w formie, klasycznie możemy usłyszeć również refleksyjne i autobiograficzne kawałki.
  • PRO8L3M – GROUND ZERO MIXTAPE

   34,99 

   Mixtape “Ground Zero” zawiera aż 27 pozycji. Brzmienie materiału to muzyczny powrót do dojrzewania w latach 90′. Techno i breakcore w 70 BMP, a także trance’owe inspiracje przetworzone na brudne, rapowe podkłady. W połączeniu z nieprzewidywalną, zmienną w kontekstach, buzującą od emocji i bezkompromisową liryką Oskara, duet PRO8L3M robi kolejny krok w historii swoich muzycznych eksploracji. Po “Ground Zero” należy więc spodziewać się niespodziewanego.

   Duet zaczął publikować na swoich kanałach social media krótkie klipy, w których będzie można usłyszeć muzyczną próbkę nowych utworów. W najbliższych tygodniach w sieci pojawią się także single promujące mixtape. Już dziś ujawniamy tracklistę materiału. Duet oficjalnie zapowiada także promującą nowy materiał trasę koncertową, która obejmie 12 polskich miast. Trasa “Ground Zero Tour” wystartuje już 5 kwietnia.

   Za okładkę “Ground Zero” odpowiada Thomas Le Provost, francuski artysta wizualny, w swojej pracy łączący różne dyscypliny – od projektowania książek i plakatów, aż po badania w dziedzinie 3D, kodowanie i animację. Autorką zdjęć zrobionych na potrzeby wydawnictwa jest Ada Zielińska.

  • PALUCH – NADCIŚNIENIE

   44,99 
   “Nadciśnienie” to 14 długogrający album Palucha. Po serii sukcesów wydawniczych i dwuletniej przerwie od solowych materiałów, Poznański raper wraca z krążkiem który lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku.
  • PALUCH – OSTATNI KRZYK OSIEDLA

   32,99 

   Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do “Ostatni Krzyk Osiedla”.

   Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości.Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′.To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian.Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku.Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku.Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

  • PALUCH – 10/29

   29,99 

   “10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29.

   Na krążku znajduję się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz. Gościnnie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (Niemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta.

   Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Showoraz, Dj VaZee. Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

  • PALUCH – BEZGRANICZNIE ODDANY (REEDYCJA)

   29,99 

   Reedycja podziemnego klasyka Palucha. Gościnnie na krążku zatytułowanym “Bezgranicznie Oddany” pojawiła się warszawska ekipa Hemp Gru, białostocki raper PIH oraz m.in. Kubiszew, Bob One, ekipa WSRH – Słoń i Sheller, Brahu, Gedz, Zelo z PTP, oraz Bosski Roman z Firmy.

  • PALUCH – LEPSZEGO ŻYCIA DILER

   32,99 

   “Lepszego Życia Diler” to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.

  • NIZIOŁ – GAME PLAN

   34,99 

   Nadchodzi nowy album Nizioła. Sam raper tak mówi o swoim projekcie: “Game Plan” to zbiór 16 utworów, które powstały w momencie reorganizacji mojego życia: dieta, treningi plus zdrowy tryb życia.

  • KALI X PALUCH – MILION DRÓG DO ŚMIERCI

   29,99 

   “Milion Dróg Do Śmierci” to kwintesencja stylu obu artystów, którzy mimo różnych form wyrazu stworzyli spójny, dojrzały album. Obaj wykonawcy stanęli na wyżynach swoich umiejętności lirycznych by zobrazować werbalnie rozmyślania na tematy egzystencji, często wykraczające poza ramy ziemskiego świata.

  • LUKASYNO – PACHNĘ OGNIEM

   39,99 

   “Pachnę ogniem” to szósty album w solowym dorobku Lukasyno. Artysta przyzwyczaił nas już do wysokiego poziomu produkcji z każdą kolejną płytą podnosząc poprzeczkę. Na płycie wsparli go mocni zawodnicy z rap gry oraz bliskiego otoczenia: Peja, Ero, Paluch, Pih, Nizioł, Profus, Egon, Kala, Peres, Ziomek, Kriso, Jot Er, Dorota Krukowska, Marcin Lićwinko.

  • KALI – SENTYMENTALNIE

   29,99 

   “Sentymentalnie” czyli kolaboracja raper/producent o klasycznym charakterze pełna brudnych, samplowanych bitów o ciężkim klimacie i oldscholowym brzmieniu z dodatkiem kompozycji autorskich a liryka albumu jak zawsze w przypadku Kaliego zaskoczy tematyką oraz formą metafor o melancholijno – optymistycznym zabarwieniu

  • KALI & PAWBEATS – CHAKRA

   31,99 

   Kali i Pawbeats łączą siły, by stworzyć eksperymentalny, koncepcyjny album inspirowany centrami energetycznymi znajdującymi się w organizmie człowieka czyli czakrami.

   Każdy z utworów zostanie przypisany do konkretnej czakry. Tematy utworów będą zgodne z naturą danego czakramu a muzyka zostanie stworzona na odpowiednich częstotliwościach by energetyzować i pobudzić centra energetyczne. Dodatkowo każdy z teledysków zostanie zrealizowany w miejscach na globie gdzie umiejscowione są czakry Ziemi.

   Projekt “Chakra” zostanie nagrany na całkowicie autorskich kompozycjach, przy wykorzystaniu żywych instrumentów, co od zawsze było charakterystycznym elementem twórczości Pawbeatsa.

  • KALI KRIME STORY CD

   32,99 

   Album “Krime Story” to koncepcyjny projekt Kaliego, będący jednocześnie jego czwartym solowym krążkiem, opartym na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.

   Album “Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu. Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą. Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliegocytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni.

   Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$(Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

  • KALI – 50/50 (REEDYCJA)

   29,99 

   Reedycja wydanego w 2011 r., debiutanckiego albumu Kalego. Kompozycja składa się z dwóch nośników na których jest łącznie 50 utworów, jak wskazuje tytuł płyty. Autorem scratchy DJ Feel-X.

  • KALI – GDY ZGAŚNIE SŁOŃCE (REEDYCJA)

   29,99 

   “Gdy zgaśnie Słońce” – drugi album solowy polskiego rapera o pseudonimie artystycznym Kali.

  • KAFAR DIXON37 – 23 MINUTY PO PÓŁNOCY

   39,99 

   Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, “krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu “Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23, a ja nie mam już dla Was panaceum. Zaczynamy nowy rozdział. Kafar Dix37.

  • KACPER HTA – MANTRA

   34,99 

   Mantra to projekt kolaboracyjny Kacpra oraz ekipy Fonos. Jest on efektem długoletniej znajomości oraz wspólnego spojrzenia na muzykę oraz świat. Na albumie nie braknie melodyjnych refrenów, treści, oraz klimatu znanego z “Lidokainy” czy “Iluzji”.

  • GUZIOR – PLEŚŃ

   44,99 

   Długo wyczekiwana płyta ,,PLEŚŃ” to zbiór 10 spójnych numerów, które odsłaniają przed słuchaczem to, co działo się z raperem podczas ponad dwuletniej przerwy na scenie. Guzior zabiera odbiorców w podróż po swoim hermetycznym świecie, do którego rzadko dopuszcza kogoś z zewnątrz. Projekt swoją obecnością wzbogaciło kilku gości, lecz na chwilę obecną ich ksywki pozostają tajemnicą

  • DUDEK P56 – DWA ŚWIATY VOL. 2

   34,99 

   Po ponad roku od premiery albumu Dwa Światy Vol. 1 przyszedł czas na kontynuację krążka.

  • DRUŻYNA MISTRZÓW 4 – MOC MOTYWACJI (DELUXE)

   29,99 

   Drużyna Mistrzów 4: Moc motywacji [Deluxe] to podwójne wydawnictwo płytowe zawierające wspaniale przyjęty album DM4 z grudnia oraz całkiem nowy zestaw hitów, plus remixy regularnego albumu dla fanatyków rozwoju osobistego poprzez sport i pasję na drugim cd.

  • DEDIS – WYSZCZEKANY

   39,99 

   Dedis przedstawia swój drugi legalny album, pt. “WYSZCZEKANY”, który po wakacjach ukaże się nakładem Step Records.  Sam album ma mieć nieco eklektyczny charakter.  Za warstwę muzyczną “Wyszczekanego” w większości odpowiedzialny jest Flame.

  • CIEMNA STREFA MIXTAPE

   39,99 

   Materiał ten zrealizowany został na przełomie 19/20 roku. Oprócz reprezentantów CS na albumie usłyszymy także przedstawicieli polskiego mainstreamu.

  • CHADA – JEDEN Z WAS

   34,99 

   “Jeden z Was” to trzeci solowy album Chady. To mocno osobisty materiał, wyróżniający się bezwzględną szczerością. Swój wkład w krążek “Jeden z Was” mają zarówno legendy z polskiej sceny (Sokół, Pezet, Pih, HST), jak i nieco młodsza krew będące obecnie coraz bardziej popularna (WSRH, Hades, Bonson, Hukos, Sitek, B.R.O.).

   Krążek został także urozmaicony refrenami w wykonaniu Kaya, Jareckiego oraz South Blunt System. Ze strony muzycznej płyta prezentuje się równie okazale, a to za sprawą kompozycji od DJ Creona, uRbana, NNFOF, Donatana, Emdeki oraz L Pro.

  • CHADA – WGW

   34,99 

   “WGW” to druga, solowa płyta Chady, która ukazała się na rynku w 2011 roku. WGW to skrót od słów Wiara Gwarancją Wygranej. Album jest połączeniem hardkorowych historii, bujających i przebojowych podkładów oraz ogromnej charyzmy i talentu rapera.

   Krążek powstawał przez okres dwóch lat od premiery płyty “Proceder”, poprzedniego wydawnictwa warszawskiego muzyka. Mimo przeciwności losu, wypadku, pobytu rapera w szpitalu i odwieszenia wyroku, Chada ze swoją twórczością przebył oszałamiającą drogę, czego album “WGW” jest dowodem.

  • BONUS RPK – ARTYSTA KOMBINATOR

   28,99 

   Najnowszy album Bonusa RPKa pt. “Artysta Kombinator”. Krążek ukazał się na rynku pod koniec 2012 roku.

  • BAS TAJPAN & MIUOSH – FANDANGO GANG (REEDYCJA)

   19,99 

   Fandango Gang – album studyjny duetu Bas Tajpan-Miuosh wydany pierwotnie wydany w 2009 roku. W kwietniu 2013 roku płyta doczekała się reedycji.

  • HARPI – NIEZALEŻNIE 2020

   30,00 

   Niezależnie 2020 to kolejny projekt od reprezentanta Sanockiej sceny muzycznej. Po dłuższej przerwie Harpi wjeżdża ze świeżutkimi, 13 kawałkami, jak zawsze przesiąkniętymi emocjami.

  • STREET AUTONOMY MIXTAPE VOL.1

   39,99 

   Grupa bardzo zdolnych artystów pod skrzydłami stale rozwijającej się marki Street Autonomy stworzyła płytę, która idealnie trafia w gusta młodzieży, ale nie tylko.

   Uliczna autonomia od początku podkreśla swoje przywiązanie do gatunku muzyki jakim jest rap, dumnie reprezentuje jego “wyznawców”, a teraz wydaje kolejne dzieło będące efektem ciekawych kolaboracji. W 14-tu utworach wykonawcy przedstawiają swoje poglądy oraz sposób patrzenia na otaczającą rzeczywistość i dotykające nas problemy. Słuchacze doświadczą zarówno mocnego, bagerowego brzmienia, jak i klasycznego, prawdziwego oldschoolowego rapu z przekazem.

   Ta płyta jest ostatecznym potwierdzeniem kunsztu ulicznych twórców i kolejnym krokiem we współpracy pomiędzy streetwearową marką, a światem muzyki.

  • KACZOR, MOST NA RZECE ODKUPIENIA

   34,00 

   Drugi solowy album Kaczora

  • PŁYTA KACZOR BRS POPALONE STYKI 2017

   35,00 

   Materiał został nagrany u Dudka w P56 Label, a gościnnie zwrotki dograli tacy goście jak : Kłyza Miejski Sort, Kiszło Boruta, Pomidor Firma, Wuem Enceha, Bosski Firma, Siwupe. Ten kozacki materiał w swoje bity wzbogacili WOWO Ciemna Strefa, Czaha Konflikt i FeRu.

  • PŁYTA CD MAJOR SPZ – NIELEGAL II + WLEPKI

   35,00 

   MAJOR SPZ – NIELEGAL II + WLEPKI SA

   DOSTĘPNY TYLKO NA WWW.STREETAUTONOMY.COM

  • BONUS RPK – LOSU KOWAL

   40,00 

   “Losu Kowal” to najnowszy krążek Bonusa RPK, który wcześniej znany był z podziemnych produkcji. Album po raz pierwszy w dyskografii warszawskiego rapera będzie dystrybuowany do wszystkich sklepów muzycznych na terenie całego kraju, a więc można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju debiut.

   Bonus RPK to raper mający ogromny wpływ na uliczny nurt polskiego rapu. Gdy zadebiutował po raz pierwszy na YouTube, kilka lat temu z nagraniami zespołu “Razem Ponad Kilo”, na scenie zawrzało. Cały kraj zaczął mówić o nowej jakości i charyzmie podziemnego składu.

   Ostatnie życiowe perypetie nie były łaskawe dla Bonusa RPK. Wkrótce po narodzinach syna, raper został zatrzymany i osadzony w Areszcie Śledczym na rok czasu, co przerwało wydanie niemalże już ukończonej płyty “Losu Kowal”. W grudniu 2015 roku Bonus RPK wrócił na wolność i zaczął pracę nad finalizacją materiału solowego.

  • FAZI – TABULA RASA

   30,00 

   Tabula Rasa.

   Długo grający album wszystkim dobrze znanego Faziego.

   17 numerów

   Długość: 66 min.

    

  • ZIP SKŁAD: CHLEB POWSZEDNI (CD)

   30,00 

   Zip Skład to legenda polskiej sceny i macierzysta ekipa Sokoła, Jędkera, Fu, Pono, Korasa, Felipe, Jaźwy, Ward i Mierona. Z ZIP Składu wywodzą się takie projekty jak: WWO, Zipera, Fundacja #1 oraz TPWC (znany również jako Sokół feat. Pono). Ich jedyny album nagrany w pełnym składzie to “Chleb powszedni”, zawierający tak pamiętne numery jak “Ziping”, “Śródmieście Południowe” czy “Zawodostwo”.

   Album został zremasterowany przez DJ-a 600V w 2010 roku, kiedy też ukazała się jego reedycja z dodatkowym kawałkiem “Po drodze” i nową okładką, w której zostały wykorzystane zdjęcia ZIP Składu z lat 90-tych oraz oryginalne podziękowania i pozdrowienia z pierwszego wydania “Chleba powszedniego”.

  • DIXON37: LOT NA CAŁE ŻYCIE (REEDYCJA 2016)

   35,00 

   “Lot na całe życie 2018” to kolejne już wznowienie kultowej płyty warszawskiej grupy Dixon37. Debiutancki album mokotowsko-ursynowskiej ekipy to wspólny projekt piątki raperów: Safula, Kafara, Michrusa, Kulfona i Resta.

   Gościnnie na płycie pojawiają się między innymi: Wilku, Bilon, Żary (HEMP GRU/JLB), Włodi (MOLESTA/EWENEMENT), Pjus (2cztery7), Dżambodżet, Miodu (JAMAL), Wigor (MORWA), Siuwaks, Iwan (TZWM), Pono (ZIP/ZIPERA) oraz DJe: Grubaz, Technik (Gruba Technika), Dobry Chłopak. Nagrania zrealizowano w eReM Studio (Reakcja Muzyczna), a nadzorował je Stanisław “Staszy” Koźlik.

  • PŁYTA CD STREET AUTONOMY X ONYX

   35,00 

   Marka odzieżowa Street Autonomy i Kamikaze Label prezentują przełomowe wydawnictwo, które zapiszę się w kartach Historii Światowego rapu.

   Street Autonomy Clothing Brand and Kamikaze Label presents a video clip which will make a history of worldwide rap.

   Na płycie udziela się  ponad 40 czołowych artystów z Polski oraz z zagranicy, a honorowym gościem jest Legendarna Nowojorska ekipa  ONYX.

   Po premierze, płyta będzie dostępna w dobrych sklepach oraz  w sieci EMPIK w całej Polsce.

   GWARANTUJEMY ŻE TO WYDAWNICTWO ODBIJĘ SIĘ SZEROKIM ECHEM NA WIELKĄ SKALE.

  • BELMONDO, GSP – UHQQOW

   40,00 

   Płyta „Uhqqow” to drugi już album Perpetuum mobile. Belmondo powrócił w wielkim stylu i w nowym towarzystwie.

   Na krążku obok filantropa i sarmaty Młodego G usłyszycie Mahatme_Gun-Diego, ojca idei czynnego oporu oraz ich ziomali: Bajorsona, DwaCe, YoMenika, Diho i Plejera. Za produkcję albumu odpowiadają m.in. Supreme, Jacon, TheBitCoins oraz Michał Graczyk.

   „Uhqqow” to płyta, w której pogarda dla Babilonu miesza się z solidną dawką ciężkiego osiedlowego humoru.

  • BEZIMIENNI – 5

   40,00 

   “5” to kolejny album ulicznego składu – Bezimienni. Ostry i Ryjek tworzą mocną ekipę, która od 2004 roku szybko trafiła na polskie podwórka.

  • DUDEK P56 – MIXTAPE P56 LABEL 1

   40,00 

   Nadszedł czas na długo wyczekiwany pierwszy „Mixtape P56 Label” firmowany przez Dudka P56. Pierwsze utwory na mixtape zostały zarejestrowane już w 2016 roku, a więc pracę nad materiałem trwały parę lat.

   Wokale zostały zarejestrowane w Laboratory Studio przez DDK P56 oraz dwóch reprezentantów P56 Label z wieloletnim stażem, INKG oraz Czahę. Gościnnie na mixtape udzielili się dobrzy ludzie z polskiej rap sceny.

  • SARIUS – WSZYSTKO CO ZŁE

   40,00 

   Po sukcesie albumu “Antihype”, który ukazał się w 2017 roku, Sarius musiał się zmierzyć z kolejnymi problemami. Jak sam przyznaje: “Cieszę się, że to tak wybuchło, ale trochę się po tym wszystkim pogubiłem”. Efektem tego zagubienia jest album “Wszystko co złe” – “Musiałem zebrać się w studiu i wyrzucić z siebie pewne rzeczy. Metaforycznie rzecz ujmując stałem się w 100% swoją muzyką. W tym momencie zabiłem poprzedniego siebie i zostawiłem na tej płycie wszystko co złe” – dodaje artysta.

  • GEDZ – 247365

   40,00 

   “247365” to czwarty solowy album Gedz’a, wydany nakładem B.O.R. Records. Tym razem Gedz zaangażował się również w produkcję albumu. Zaprosił do kolektywnej współpracy beatmakerów takich jak LOAA, Robert Dziedowicz, Deemz, Enzu, 2K, Julas, SHDOW, Wifi Boys i Pham. Jest to dość nietypowy zabieg na rodzimej scenie. Sądząc po wysokim poziomie projektu instrumentalnego Gedza pt. Limitless808, będzie to bardzo mocna strona tego wydawnictwa.

   Gedz płynnie i ze smakiem, porusza się po szerokim spektrum klimatów i brzmień. Dbałość o detale, feeling i artystyczny poziom cechują markę, którą wyrobił sobie na przestrzeni lat. Album składać się będzie z 12 utworów. Wydanie w formie książki spaja projekt w ciekawą, konceptualną całość.

  • SZPAKU – ATYPOWY

   45,00 

   “Atypowy” to drugi fizyczny krążek młodego reprezentanta BOR Records.
   Wcześniejszy materiał Szpaka, “BORuto” EP, został wyprzedany w ciągu jednej godziny.

   Nowe wydawnictwo to 11 premierowych numerów, które przesiąknięte są życiową treścią, energią oraz bezkompromisowymi wersami.

   Za produkcję krążka odpowiedzialni są m.in. Kubi Producent, Michał Graczyk, Deemz oraz D3W.

  • MAŁACH / RUFUZ – PROJEKT INDEPENDENT

   39,00 

   “Projekt Independent” to najnowszy album jednego z najbardziej rozpoznawalnych duetów na polskiej rapowej scenie – Małacha i Rufuza.

   Nowy krążek jest ich najdojrzalszym materiałem. Na płycie nie zabraknie charakterystycznego ulicznego sznytu, który jest ich znakiem rozpoznawczym wypracowanym na trzech wcześniejszych albumach.

   Na płycie gościnnie swoje zwrotki zostawili: KęKę, Ero JWP, Bilon HG, Bonus RPK oraz Polska Wersja. Za produkcję muzyczną większości materiału odpowiedzialny jest Małach, swoją cegiełkę dołożył również znany z wcześniejszych projektów Flame.

  • KACPER HTA – UNDERDOG

   35,00 

   Ghetto Music przedstawia 8 solowy album Kacpra HTA – “Underdog”, inaczej mówiąc czarny koń jest synonimem konsekwencji i nieustannej walki o marzenia. Mimo częstej nieprzychylności losu i licznych sinusoid artysta stara się skupic na jednym – muzyce.

  • RETO – K R U K

   45,00 

   Debiutancki krążek ReTo, pierwsze legalne wydawnictwo wieńczące wyjątkowo udany rok i wejście reprezentanta Piastowa w mainstream.

  • KACPER HTA – ILUZJA

   40,00 

   Ghetto Music przedstawia najnowszy album KACPRA – “ILUZJA” powstały w duecie z dobrze znanym producentem GIBBSem.

   Na krążku od strony muzycznej mamy dosyć zróżnicowany klimat, który nie pozwala nam na jednoznaczne określenie stylu jednak komponuje się z warstwą lyriczną na tyle by z zamierzanej EPki powstało LP.

  • OPUS DEI – KOBIK

   31,00 

   “Opus Dei” to trzecie oficjalne wydawnictwo Kobika – krakowskiego reprezentanta B.O.R. Records. Na krążku znajduje się trzynaście starannie wyselekcjonowanych, premierowych utworów, wyprodukowanych zarówno przez doświadczonych beatmakerów, jak i reprezentantów młodego pokolenia. Za brzmienie całości materiału odpowiedzialny jest Julas.

  • DWA ŚWIATY VOL.1 – DUDEK P56

   40,00 

   “Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię.

  • GHETTOBLASTER – AERO

   32,00 

   Pochodzący z Gdańska raper zabiera nas w podróż po tętniących klimatem nadmorskich osiedlach.

   Za muzykę na albumie odpowiada szereg producentów oraz raperzy, którzy ze smakiem uzupełniają klimat całości płyty. Na albumie nie znajdziecie wesołych melodyjek rodem z jingli reklamowych, wręcz przeciwnie sporo 808 i przekrój treści od sentymentalnych po skrajnie osiedlowe.